Canon Hanuš (Vídeň 1884)
Dívka v kroji, signováno a datováno vpravo dole H. Canon 1918, olej/plátno, 50 x 45 cm, lehce poškozená malba, poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Canon Hanuš (Vídeň 1884)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |